یهود بین الملل (1) The International Jew

بار دیگر یهود برای جلب توجه سرتاسر جهان برگزیده شده است. ظهور آن در حوزه‌ی مالی، سیاسی و اجتماعی از زمان جنگ جهانی دوم چنان کامل شده است که جایگاه قدرت و هدف آن، منجر به یک تحقیق دقیق جدید در جهان و عمدتاً به صورت ناشناس شده است.

 


آوای صلح یا ندای جنگ، پژواکی از عهد جدید - بخش 1

مکاشفه، رکن اصیل باور آخرالزمانی در مجموعه نوشته‌های عهد جدید است. این اثر به روشنی خبر از بروز جنگ و درگیری‌های متعدد در عصر پایانی می‌دهد، اما چنین به نظر می‌رسد که نقش جامعة کلیسایی از دیدگاه این نوشته، به یک ناظر بی‌طرف شبیه است. نگارندة مکاشفه، چنین می‌نگرد که پیروزی در سایة خون بره و شهادت کلمه به دست خواهد آمد

 


اگر حجاب واجب است، در ادیان دیگر چرا حجاب وجود ندارد؟!

اگر حجاب واجب است، در ادیان دیگر چرا حجاب وجود ندارد و در این صورت باید جهنم از افراد بی حجاب پر شود.

اگر حجاب واجب است، در ادیان دیگر چرا حجاب وجود ندارد؟!

 


درباره پیش گویی ها و اعمال تبلیغی جان چارلز هاگی کشیش آمریکایی صهیونیستی

أسعد العزوني در الرایه چاپ قطر نوشت: کمتر کسی جان چارلز هاگی کشیش آمریکایی صهیونیست را می شناسد. او سرپرست کلیسایی در شهر سن آنتونیو در ایالت تکزاس و دارای پیش بینی های خارق العاده درباره اسراییل و مولف چندین کتاب درباره رژیم صهیونیستی و آینده درخشان آن است!

 


چگونگی حجاب زن در آیین یهود و مسیحیت/ حدود حجاب در روایات اسلامی چیست؟!

در رساله «پطرس» چنین مطرح می‌شود: در شما زنان زینت ظاهری نباشد و لباسی که می‌پوشید مفسده‌انگیز نباشد. در رساله اول «پولس» نیز آمده است: زنان خویشتن را به حیا و تقوا مزین کنند نه به زلف‌ها و طلا و مروارید و لباس‌های گرانبها!

 


حکایت فرد مسیحی که پس از سنی شدن به مذهب شیعه روی آورد

در زیر سرگذشت ابراهيم مونتو بيتو از کشور کنگو را خواهید خواند فردی مسیحی که در ابتدا به مذهب اهل سنت روی آورده اما بعد از مدتی به واسطه محبت به اهل بیت صلوات الله علیهم اجمعین به مذهب شیعه روی می آورد.

 


سخت ترین سخنان پاپ در مورد بحران آزار جنسی کلیسا

یکی از قوانین کلیسای کاتولیک ازدواج نکردن کشیشان است قانونی که مخالف صریح با فطرت انسانی است امری که می توان گفت از عمده ترین علل روی آوردن کشیشان به آزار جنسی کودکان در کلیساها است.