شیطان پرستی، دین رسمی آمریکایی

من مطمئن هستم که تمامی دانش آموزان فلوریدایی از دین مسیحیت و انجیل اطلاع کافی دارند اما احتمالا این اولین برخورد آن ها با اعمال شیطان پرستی واقعی است. فکر می کنم بسیاری از دانش آموزان علاقه زیادی خواهند داشت که بدانند ما چه چیزی برای عرضه کردن به آن ها داریم.

 شیطان پرستی، دین رسمی آمریکایی

 


جادو با کابالا و عرفان یهود چه ارتباطی دارد؟

سِحر و جادو از آن جهت که اسرارآمیز است در عرفان یهود، بسیار حائز اهمیت است. تأملات عرفانی در تَلمود عمدتاً بر محور مَعسه برشیت (فعل آفرینش) و مَعسه مرکاوا (عرابۀ الهی) است.

 


ترویج شیطان پرستی در هالیوود

امروزه مرکز مهمی همچون هالیوود که در عرصه هنر سینما فعال و البته تأثیرگذار است، از فرقه شیطان‌گرایی به طور جدی پشتیبانی می‌کند. این ایفای نقش آن قدر پر رنگ است که عنوان «پیامبر شیطان‌پرستی» برای این رسانه صهیونیستی، دور از حقیقت نیست.

 


چرا در عرفان حلقه، بسم الله گفته نمی شود ؟

آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید چرا عرفان حلقه به اسامیِ خداوند هم رویِ خوش نشان نداده و حتی نامِ زیبایِ «بسم الله الرحمن الرحیم» خوانده نمی‌شود و به جایش جمله‌ی «به نامِ بی‌نام او» گفته می‌شود؟ البته این سنت را شخص آقای طاهری بنیان نهاد و بسیاری از متون و جزواتِ آموزشی عرفانِ حلقه اکنون به همین صورت در فضای مجازی قابل دسترسی‌اند.

چرا در عرفان حلقه، بسم الله گفته نمی شود ؟

 


بازی انگلیسی شیطان پرستی در ماه خدا پرستی

شاید پخش این گزارش در ماه رمضان از باب دفاع از شیطان و کمک به اوباشد و این مطلب را برساند که اگر دست و پای ابلیس و شیاطین جن در این ماه بسته است، عده ای از شیاطین انس هستند که جانشین او باشند.

 


برگردان موسیقی، شیطان پرستی یا ستیز ساده لوحانه + فیلم ها

برگردان موسیقی که متاسفانه اخیرا بسیار در بین جوانان باب شده، ریشه در گذشته ای دور و دراز دارد.

 


معبودی به نام شیطان

وسوسه  های شیطان و پیروی از او ماجرایی است که از زمان آفرینش حضرت آدم (ع) تا به امروز، انسان ها با آن دسته و پنجه نرم کرده اند. البته در طول زمان روش های پیروی از او تغییر کرده است. برای مثال شیطان پرستی یکی از مظاهر انحطاط اجتماعی، اخلاقی و دینی و نشانه ی دوری انسان از فطرت پاکش است تا آنجا که خداوند خطاب به هم‌پیمانان ابلیس می‌فرماید: «اصْلَوْهَا الْيَوْمَ بِمَا كُنتُمْ تَكْفُرُونَ؛(2) [این است جهنّمی که به شما وعده داده می‌شد،] پس اکنون در آن وارد شوید، به جرم آنکه کفر می‌ورزیدید.»

معبودی به نام شیطان

 


تیم حامی شیطان پرستان در جام جهانی 2014 برزیل +تصاویر

شبکه لندن نشین من و تو در حالی عدد "33" را برای گزارش ورزشی خود انتخاب کرده و با چاپ آن بر پیراهن عوامل خود دست به تبلیغ آن زده است، که عدد 33 از مقدس ترین اعداد نزد فراماسونرها و شیطان پرستان می باشد.

تیم حامی شیطان پرستان در جام جهانی 2014 برزیل +تصاویر

 


شیطان‌پرستی هالیوودی از "دانی دارکو" تا "مردان ایکس" + فیلم و تصاویر

هاليوود با ايدئولوژي ناستيك نقشي عمده در تاثيرگذاري بر توده‌ها دارد. اما چيزي كه قلب انسان را به درد مي‌آورد اين است كه خيلي از افراد دركي از اينكه چه چيزي حقيقي و چه چيزي دروغين است ندارند.

شیطان‌پرستی هالیوودی از "دانی دارکو" تا "مردان ایکس" + فیلم و تصاویر