آموزش مقابله با اسلام هراسی در کانادا

ما در این کلاسها به آنها خواهیم گفت که در صورت مشاهده رفتار اسلام ستیزانه، چکار باید کنند و چه واکنشی از خود نشان دهند. به آنها یاد می دهیم که چگونه در دام برخی کسانی که به دنبال دردسر درست کردن هستند نیفتند.

 


یهود به دنبال بلعیدن فلسطین / شیوه های یهودی سازی قدس

رژیم صهیونیستی طی دهه‌های گذشته برای تکمیل طرح‌های شهرک سازی خود با هدف سیطره کامل بر شهر بیت المقدس و یهودی کردن کامل آن با ترفندها و شیوه‌های مختلف از جمله گسترش شهرک سازی و الحاق شهرک‌های حومه این شهر تلاش می‌کند.

 


زیارت امام جواد (علیه السلام)

‌اَلسَّلامُ عَلَیْكَ یا وَلِىَّ اللَّهِ؛ اَلسَّلامُ عَلَیْكَ یا حُجَّةَ اللَّهِ ؛اَلسَّلامُ عَلَیْكَ یا نُورَ اللَّهِ فى ظُلُماتِ الاَرْضِ....

 


سيماى پرفروغ و عالم تاب امام جواد (عليه‏ السلام)

سيماى پرفروغ و عالم تاب امام جواد (علیه السلام) نه تنها شيعيان را شيداى جمال و جلال خويش ساخته، كه دانشمندان اهل سنّت را نيز از سكوت و خاموشى رهانيده است.

 


عصبانیت وهابیت از اعتکاف! + فیلم

شبکه وهابی کلمه از ترویج اعتکاف در بین شیعیان ابراز نگرانی کرد، علت این عصبانیت زمانی مشخص می شود که نوع تبلیغات آنها در مورد شیعیان را مورد بررسی قرار دهیم.

 


العرب لندن: سران عرب حاکمان شکست خورده ای هستند

«بعد از آنکه پیمان کمپ دیوید امضاء شد، سران عرب صدام حسین را جلو انداختند و با حمایت بی شائبه از او در جنگ علیه ایران در نظر داشتند تا از این طریق مسئله زعامت اعراب بر امت اسلام را تجربه نمایند.»

العرب لندن: سران عرب حاکمان شکست خورده ای هستند

 


صلوات خاصه امام جواد (ع)

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ أَهْلِ بَيْتِهِ وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدِ بْنِ عَلِيٍّ الزَّكِيِّ التَّقِيِّ وَ الْبَرِّ الْوَفِيِّ وَ الْمُهَذَّبِ النَّقِيِّ ....